SZUKASZ NAJLEPSZEGO PARTNERA DO ZARABIANIA Z APLIKACJAMI PRZEWOZOWYMI?​

About cooperation

Rozliczymy Cię z przychodu ze wszystkich dostępnych na rynku aplikacji przewozowych. Działamy od 2015r, więc wiemy jak to robić dobrze.

Zatrudniamy Cię na Umowę Zlecenie, rozliczamy Twoje podatki, masz opłacony ZUS. Jesteśmy przeciwnikami „lewizny”, wszystko co robimy, jest w 100% zgodne z obowiązującym prawem, więc możesz być spokojny, że nie pracujesz „na czarno”.  Jeżeli masz swoją działalność gospodarczą, też mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Mamy gigantyczne doświadczenie, sami jesteśmy kierowcami i wiemy dokładnie czego potrzebujesz. Działamy od samego początku rynku aplikacji przewozowych, obsługując tysiące kierowców w całym kraju

Online billing system

Each of our partners has access to an exceptional driver settlement system in which you set and check your settlements, add documents, cost invoices, etc. Thanks to it, you can be sure that all your settlements are made correctly and on time. 

Benefits for you from cooperation with ECOXPRESS

You fully control your settlements

Stworzyliśmy dla Ciebie unikalny system IT do rozliczeń, dzięki któremu, rozliczenia są błyskawiczne, zawsze terminowe i rozliczone dokładnie co do grosza. Ty decydujesz jak często się rozliczasz, dzięki temu, wypłatę masz kiedy chcesz, na swoich warunkach

Discounts on car parts and fuel

Ponieważ jest z nami ogromna ilość kierowców, mogliśmy wynegocjować dla Ciebie ogromne zniżki np. w sieci InterCars (do 40%) czy stacjach Orlen (8gr na litrze paliwa), dzięki czemu realnie współpraca z nami jest dla Ciebie darmowa, lub wręcz nawet zyskujesz pieniądze.

You gain extra money

Aby zmaksymalizować Twoje dochody, umożliwiamy Tobie rozliczanie kosztów paliwa, serwisów itp., dzięki czemu, jest odprowadzany dużo mniejszy podatek, dokładnie jak przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Rozliczamy dla Ciebie VAT i podatek dochodowy na podstawie faktur, które nam wysyłasz.

You settle for free thanks to the partner program

Zgarniaj darmowe rozliczenia, gdy polecasz nasze usługi swoim znajomym. A to przecież takie proste i naturalne, gdy jesteś zadowolony polecić nas innym :).

Jesteś gotowy zacząć zarabiać z ECOXPRESS?

Dołącz do nas

O nas

Działamy z aplikacjami przewozowymi od samego początku ich pojawienia się w Polsce. W chwili obecnej z ECOXPRESS współpracuje ponad 12tyś kierowców, co czyni nas największym partnerem dla rynku przewozów i dostaw poprzez aplikację. 

Nasza misja

Tworzymy rozwiązania i usługi, które są większe niż my sami..

Obsługujemy

  • Uber
  • Bolt
  • Free Now
  • Uber Eats
  • Glovo
  • Wolt
  • Xpress Delivery
  • Sqter

We are always looking for the best solutions available on the market and we are introducing them for our partners.

1
obsługiwanych aplikacji
2543 +
Satisfied drivers

You need help?

Chcesz z nami współpracować, potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się śmiało!

Siedziba firmy

ECOXPRESS Sp. z o.o.
Wrocławska 70/4, 55-003 Chrząstawa Mała
NIP: 8982210624
support@ecoxpress.pl

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish